Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 59 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | Mainland China |
| Type | Bed |
| Item Model Number | B2-2 |
| Max Load Capacity | 44 lbs/20 kg |
| Folding Method | L-shaped |
| Material | Plastic (HDPE) |
| Product Weight | 22 lbs/10 kg |
Instock
There are no reviews yet.