Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 7 cm |
| Package | No |
| Model Number | for Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition SM-P600 P601 P605 |
| Material | Tempered Glass |
| Features | Scratch Proof |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | For Samsung |
| Use | PDA |
| Brand Name | Kencussung |
| Color | Transparent |
| Hardness | 9H |
| Thickness | 0.3mm |
| Compatibility | For samsung P600 |
| Compatibility 1 | For samsung SM-P600 |
| Compatibility 2 | For Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition SM-P600 P601 P605 |
| Compatibility 3 | SM-P600 |
| Compatibility 4 | For samsung SM-P600 glass |
| Compatibility 5 | For samsung SM-P600 screen glass |
| Compatibility 6 | For Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition glass |
| Compatibility 7 | For Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition SM-P600 glass |
Instock
There are no reviews yet.