Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 70 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA, Honest |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Processing | Other, Fruit & Vegetable |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 2 years |
| Core Components | Bearing |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Model Number | HT-T02 |
| Voltage | 220V/380V |
| Power | 580W |
| Weight | 53 KG |
| Dimension(L*W*H) | 420*590*810mm |
| Processing Types | Juice |
| Warranty | 2 years |
| After-sales Service Provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Tank | 30L |
| Color | Customize |
| Item | slush granita machine |
| Application | slush granita machine |
| usage | slush granita machine |
Instock
There are no reviews yet.