Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 49 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Haoyunma Model | ZY-02 |
| Model Number | ZY-02 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | Slush machine |
| Size | 350*360*445MM |
| Power | 400W |
| Capacity | 5L |
| Weight | 22kg |
| Packing size | 460*490*650MM |
| Packing weight | 29kg |
Instock
There are no reviews yet.