Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | memory |
| Filling | Memory Foam |
| Material | 100% Silk, Other |
| Use | Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Thread Count | Other |
| Fabric Count | Other |
| Model Number | Pillow |
Instock
There are no reviews yet.