Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Reservation | Yes |
| LCD | Yes |
| Capacity | >6L |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | >400W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Product Dimensions | 12"D x 12"W x 12"H |
| Material | Healthy Ceramic Nonstick |
Instock
There are no reviews yet.