Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 14 × 10 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | basic |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Upper-Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Lining-Genuine Leather Type | Cow Leather |
| With Platforms | No |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Genuine leather |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Spring/Autumn |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | BONDED LEATHER |
| Upper Material | Genuine leather |
| Brand Name | kannathcool |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.