Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | T0261Y |
| Brand Name | TAANY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Shoe Hanger |
| Size: | 7*5*3.5cm |
| Color: | White, Pink, Light Green |
Instock
There are no reviews yet.