Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Size | L |
| Type | Pocket, Multi Tools |
| Origin | Mainland China |
| width | 100mm |
| Rubber band type | Three card rubber band |
| Height | 190mm |
| Material | Stainless steel |
| Weight | 210g |
Instock
There are no reviews yet.