Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 2 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Item Width | 8cm |
| Item Length | 11.5cm |
| Material Composition | Genuine leather |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Money Clips |
Instock
There are no reviews yet.