Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| with blackout coating | No |
| double layer | YES |
| Number of panels | 1 panel |
| Is Smart Device | No |
| Model Number | FS-FE005 |
| Use | HOME, HOTEL, Hospital, Cafe, Office |
| Function | Translucidus (Shading Rate 41%-85%) |
| Brand Name | Evich |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| item number | AirLock Window Seal for Portable Air Conditioner |
| color | 4M white (single port), 4M white (double port) |
| Product Category | accessories |
| Featured features | Dual Export Enhanced Edition |
| Types of accessories | Air conditioner accessories |
| length | 8m |
| material | water repellent |
| feel | soft |
| Category | Air conditioner magic cloth baffle |
Instock
There are no reviews yet.