Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 215 × 85 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Door Material | Steel |
| Surface Finishing | Finished |
| Opening Method | Rolling Pull |
| Door Type | Polymer |
| Main Material | Steel |
| Project Solution Capability | total solution for projects |
| Application | Hotel |
| Design Style | Modern |
| item | scd |
| Product name | shipping container door |
| Color | customized |
| Style | Industrial |
| Keyword | metal door |
| Type | Bar Furniture, Entry Doors |
| size | 210*80cm |
| Open Style | Sliding |
| Position | Commercial |
Instock
There are no reviews yet.