Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.241 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Geometric |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | Round |
| Part | Neck |
| Filling | Polyester / Cotton |
| Material | 100% Polyester |
| Use | Bedding |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.