Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 10 × 10 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Summer2021 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | DXAA6EE717770 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Henny Rue |
| CN | Guangdong |
| Product Dimension | 55x55cm/21.65×21.65inch, Approx. 55x55cm/21.65×21.65inch |
| Texture | Cotton |
| Type | 01/02 |
Instock
There are no reviews yet.