Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | RESIN, resin |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Dial Diameter | 38mm, 38mm |
| Case Thickness | 14mm, 14mm |
| Band Length | 23cm, 23cm |
| Band Width | 16mm, 16mm |
| Band Material Type | PU, PU |
| Model Number | SKMEI 1547 Kids watch, SKMEI 1547 Kids watch |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, LED display, Repeater, Luminous, Auto Date, Complete Calendar, Water Resistant, Week Display, Week Display, Luminous, Water Resistant, Repeater |
| Style | SPORT, SPORT |
| Water Resistance Depth | 5Bar, 5Bar |
| Clasp Type | Buckle, Buckle |
| Case Material | Plastic, Plastic |
| Movement | Digital, Digital |
| Brand Name | Skmei, Skmei |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.