Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 15.8mm |
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | skmei 2070 |
| Dial Diameter | 50mm |
| Feature | Luminous, Shock Resistant, LED display, Repeater, Chronograph, Complete Calendar, Multiple Time Zone, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 255inch |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.