Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round, Round, Round |
| Movement origin | Mainland china |
| Dial Window Material Type | Glass, glass, glass |
| Boxes & Cases Material | No package, No package, No package |
| Dial Diameter | 22.8mm, 22.8mm |
| Case Thickness | 8mm, 8mm |
| Band Length | 26cm, 26cm, 26cm |
| Band Width | 8.8mm, 8.8mm |
| Band Material Type | BRASS, Alloy |
| Model Number | SKMEI 1983, SKMEI 1983, SKMEI 1983 |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant, Water Resistant, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual, Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar, 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle, Hook Buckle, Hook Buckle |
| Case Material | Alloy, Alloy, Alloy |
| Movement | Quartz, Quartz |
| Brand Name | Skmei, Skmei |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE, NONE, NONE |
| Feature-4 | Watch women |
| Feature-6 | Orologio donna |
| Feature-2 | Relogio feminino |
| Feature-5 | Montre femme |
| Feature-3 | Reloj mujer |
| Feature-1 | Women watches |
| Feature-7 | Zegarek damski |
Instock
There are no reviews yet.