Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | RESIN, resin |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Dial Diameter | 43mm, 43mm |
| Case Thickness | 16mm, 16mm |
| Band Length | 25cm, 25cm |
| Band Width | 18mm, 18mm |
| Band Material Type | PU, PU |
| Model Number | SKMEI 1548 Kids watches, SKMEI 1548 Kids watches |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, LED display, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.