Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Smell | NONE |
| Certificate Number | 20170506 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | 24K Gold |
| Model Number | F128 |
| NET WT | 80g |
| Feature | Anti-Puffiness, Dark Circle, MOISTURIZING, Anti-Aging |
| Brand Name | SAUVASINE |
| Gender | Female |
| Origin | CHINA |
| Use | Eye |
| Shelf Life | 3 Years |
| Item Type | Treatment & Mask |
Instock
There are no reviews yet.