Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | COMBO |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Glycerin, hydrolyzed collagen, bamboo charcoal |
| Model Number | Whitening cream |
| Feature | MOISTURIZING |
| NET WT | 30ml |
| Gender | Female |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
| Certification | GZBJZ |
| Product Name | Whitening Private Parts Cream |
| effect | moisturizing, Remove melanin |
| Function | Improve dullness and yellowing |
| Suitable Age | Any Age Enhance whitening ability |
| Quality Inspection | Keep white, smooth, moisturized and elastic |
| Use For | Body Remove melanin Effectively brightens the skin tone |
Instock
There are no reviews yet.