Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | qjs13251, sheet |
| Thread Count | 400TC |
| Fabric Count | 30 |
| Pattern | PRINTED |
| Weight | 240g |
| Grade | Quality |
| Pattern Type | Cartoon |
| Age Group | adults |
| Style | jacquard |
| Material | 100% Polyester |
| Type | Flat Sheet |
| Brand Name | Goghvinci |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Color | various color |
| Size | multi-sizes |
| Season | four seasons |
| Package included | sheet-1pc no pillowcase |
| Department name | adult |
| Condition | Versatile |
Instock
There are no reviews yet.