Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Fragrance | coconut |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Euterpe Oleracea(Acai) Fruit Oil |
| Model Number | Vs-0218 |
| Feature | MOISTURIZING |
| NET WT | 250g |
| Gender | Female |
| Brand Name | ENVISHA |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
| Manufacturer | CN |
| Skin care | Face care |
| Body care | Body lotion |
| Body butter | Beauty health |
Instock
There are no reviews yet.