Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Ingredient | Hydroxy Acids+Vitamin C&E |
| Feature | Whitening |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
Instock
There are no reviews yet.