Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 10 cm |
| Model Number | VB |
| Lens Width | 172mm |
| Lens Height | 95mm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Brand Name | VAGHOZZ |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.