Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.154 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 10 × 8 cm |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | AFS-Single layer |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | about 17.8cm |
| Lens Height | about 9.8cm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.