Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Skiing Eyewear |
| Lenses Material | Acrylic |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | Acetate |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Material: | PC coated lens |
| Weight | 75 g |
| Color | rainbow, white purple, powder blue |
| skiing hiking cycling | stripes, black snakeskin |
| Applicable scenes | skiing hiking cycling |
Instock
There are no reviews yet.