Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | WHITE |
| Model Number | Skiing Goggles |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 150mm |
| Lens Height | 57mm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| SKU | 3YD10016 |
| Type 1 | Skiing Goggles for Men Women |
| Type 2 | Snow Snowboard Glasses |
| Type 3 | Outdoor Sport Ski Googles |
| Type 4 | UV400 Protection Anti-Fog Snowboard Ski Glasses |
| Type 5 | Sports Eyewear |
| Type 6 | Anti-Fog Anti-Glare Windproof Snowboard Skiing Glasses |
| Type 7 | Snowmobile Winter Sport Goggle Snow Glasses |
Instock
There are no reviews yet.