Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 13 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Trekking Poles |
| Handle Material | Cork |
| Outdoor Activity | Mountain-climbing |
| Length (cm) | 78cm to 135cm |
| Brand Name | MagiDeal, MagiDeal |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | Trekking Pole |
| MainKey2 | Trekking Poles with Snow Baskets Aluminum Alloy |
| MainKey3 | Telescopic Hiking Poles Cane with Lock System |
| MainKey4 | Ergonomic Handle Skiing Sticks Lightweight |
| MainKey5 | Ski Poles Men Women Adults Kids Hiking Camping |
| MainKey6 | Mountaineering Backpacking Walking Trekking |
Instock
There are no reviews yet.