Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | BF654 SNOW goggles |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 18cm |
| Lens Height | 9.5cm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection, Mirror Coating |
| Brand Name | BOLLFO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Sports | Skiing, snow, snowboard, skating |
Instock
There are no reviews yet.