Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.605 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 08003 |
| Brand Name | Corderona |
| Origin | Mainland China |
| shape | Flower |
| color | white, green, |
| size | 27.5cm*20.5cm |
Instock
There are no reviews yet.