Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 9 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional |
| Type | Hacksaw, A/B, A/B |
| Material | STEEL, SK5, SK5 |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| A | Approx.525mm/20.67inch, Approx.525mm/20.67inch |
| B | Approx.595mm/23.42inch, Approx.595mm/23.42inch |
Instock
There are no reviews yet.