Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 8 |
| Model Number | IP40F |
| Certification | CE |
| Type | Air-Cooling |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | starland |
| Origin | Mainland China |
| Stainless Steel Molds | Yes |
| Material | Food Grade Stainless Steel |
| Popsicle Maker Ice Pop Mould | Yes |
| Weight | 9KGS |
| Dimension | 33*25.5*29cm |
| 40 cells in one | Yes |
| Options | Six |
Instock
There are no reviews yet.