Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Model Number | CR-04 |
| Brand Name | SatMaximum |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Input Frequency | 11.7-12.75GHz |
| Out Frequency | 950-2000MHZ |
| L.O Frequency | 10.75GHZ |
| Noise | 0.1dB |
| Gain | 65dB |
| Polarity | Circular Polarity |
| Output | Quad output |
Instock
There are no reviews yet.