Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.494 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Care Instructions | Do not bleach |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | MX068 |
| Yarn Count | 7S |
| Twist | Normal |
| Use | Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Chenille Yarn |
| Product Type | Blended Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Eco-Friendly |
| Material | Polyester / Acrylic |
| Type | Polyester Blended Yarn |
| Yarn Type | Woolen |
| Brand Name | QJH |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Weight | 95g/3.5oz (1Pack) |
| Length | 50m/54 Yards (1Pack) |
| Dimensions(LxWxH) | 13.5*13.5*13cm(5.31 x 5.31 x 5.11 inches) |
| Size diameter | 7mm |
Instock
There are no reviews yet.