Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 10 cm |
| Model Number | QiYi PLUS 9cm 3×3 |
| Warning | Choking Hazard – Children Under 3 |
| Features | Magnetic |
| Order Number | 3x3x3 |
| Type | Puzzle Cube |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.