Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 38 cm |
| Function | Tabletop Vase |
| Material | Ceramic & Porcelain |
| Style | Traditional Chinese Style |
| Brand Name | enhancement |
| origin | Jingdezhen |
| crafts | antique enamel |
| size | height 25.2cm mouth dia 7.3cm bottom dia 8.2cm |
Instock
There are no reviews yet.