Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Special Features | water scraper |
| Item Diameter | 0cm |
| Item Weight | 0.07kg |
| Item Height | 14cm |
| Item Width | 0.5cm |
| Item Length | 16.5cm |
| Item Type | Sponges, Cloths & Brushes |
| Material | ABS + Rubber |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.