Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Special Features | Triangular scratch |
| Item Volume | / |
| Item Weight | 82g |
| Item Type | Plastic & Rubber Care |
| Material | Imported High temperature resistant POM |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.