Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Lip Gloss |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Lip Gloss |
| Benefit | Long-lasting, Easy to apply, waterproof |
| NET WT | 10g |
| Shelf Life | 3 years |
| Distributor/Importer | Lip Gloss |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Gloss |
| Date of Manufacture | New |
| Manufacturer | Lip Gloss |
| Item Form | Liquid |
| Age Range | Adult |
| Skin Type | Combination |
| Makeup Effect | Radiant |
| Product Benefits | Nourishing |
| Color Tone | Pink, Red Line |
| Item ID | TF286196 |
Instock
There are no reviews yet.