Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.053 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Model Number | Q513 |
| Benefit | Waterproof / Water-Resistant, Concealer |
| NET WT | 15g |
| Formulation | Cream-to-Powder |
| Skin Type | All Skin Types |
| Origin | Mainland China |
| Use | BODY |
| Type | Concealer |
| efficacy | Brightening Skin Tone Concealer Modifying Skin Tone |
| Product Category | Concealer |
| Model | Q513# |
| Applicable skin type | general purpose |
| Category | Concealer pen, concealer |
| place of origin | China |
| brand | QIC/QINICAI |
| item number | Q513# |
| Production license number | Yue Zhuang 20161271 |
| applicable population | general purpose |
| Specifications | normal specification |
| shelf life | 3 years |
| number of colors | monochrome |
| merchant code | Q513 |
| Product name | QIC Qini Color Softening Concealer Foundation |
| net content | 15g |
| Special Purpose Cosmetics | No |
Instock
There are no reviews yet.