Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 3 × 1 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20161271 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Quantity | 1 |
| Model Number | Q706 Eyebrow Pencil |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear, Natural, other |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| NET WT | 0.4g |
| Formulation | Pencil |
| Brand Name | QIC |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Shantou City Yanqina Cosmrtics Co., Ltd |
| Shelf Life | 3 years |
| Type | Eyebrow Enhancer |
Instock
There are no reviews yet.