Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Eyeliner Gel Pencil |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Colroful Liquid Eyeliner Pencil |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | Q2359 |
| NET WT | 1g |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear, Fast/Quick Dry, Natural, other |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| Formulation | Pencil |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Date of Manufacture | New |
| Type | Eyeliner, Liquid Eyes Liner |
| Manufacturer | Liquid Eyeliner Pencil |
| Distributor/Importer | High Pigment EyeLiner Pencil |
| Product Name | Color Liquid Eyeliner Pencil |
| Item Name | Ultra-slim eyeliner pen |
| Color | 12 Colors |
| Feature | One side of eyeliner, one side of stamp. |
| Feature 1 | Eyeliner Pencil Waterproof |
| Feature 2 | Liquid EyeLiner |
| Feature 3 | Eyes Liner Makeup |
| Feature 4 | High quality professional makeup |
Instock
There are no reviews yet.