Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 4 × 7 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | LSCLM |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Lip Gloss |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | Q2228 |
| Benefit | Moisturizer, Hydrating, Nutritious, other |
| NET WT | 2.5g |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | QIBEST |
| Distributor/Importer | Glitter LIpstick |
| Shelf Life | 3 Years |
| Date of Manufacture | New |
| Type | Lip Gloss |
| Product Name | Glitter Lip Gloss |
| Waterproof Lip Gloss | lip cosmetics |
| lip makeup | Lip Gloss lip tint Metallic lip Makeup cosmetics |
| Lip Tint | Liquid Lipstick Waterproof |
| maquiagem | Lip Glaze |
| glitter lipstick | lip gloss |
| lipstick nude | lipgloss |
| metallic lipstick | lipstick diamond |
| lipstick set free shipping | gloss |
| gloss labial glitter | lipsticks duration 24 hours |
| gloss labial | glitter lip gloss |
Instock
There are no reviews yet.