Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Ingredient | Body Paint |
| Quantity | 1 pc |
| Model Number | Q2389 |
| NET WT | 7.2g |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Body Paint Stick |
| Type | Body Paint |
| Distributor/Importer | Face Paint Stick |
| Date of Manufacture | New |
| Shelf Life | 3 years |
Instock
There are no reviews yet.