Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 12 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Eyebrow tools |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Eyebrow Enhancer |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | QE37 |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| NET WT | 4.4g |
| Formulation | Cream |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Eyebrow gel |
| Shelf Life | 3 years |
| Distributor/Importer | Long-lasting eyebrow styling |
| Type | Eyebrow Enhancer |
| Date of Manufacture | New |
| Feature 1 | Gel eyebrow soap |
| Feature 2 | Eyebrows soap |
| Feature 3 | Waterproof eyebrows gel |
| Feature 4 | Eyebrow Sculpt |
| QIBEST eyebrows | waterproof eyebrow soap |
| eyebrow feature | eyebrow lamination |
| eyebrow texture | eyebrow gel soap makeup |
| Eyebrow Setting Gel | Balm Pomade |
| Brow Setting Gel | Eyebrow Styling Pomade for Natural Brows |
| Brows Makeup Balm | Eyebrow Soap |
| 3D Brows Styling Soap | Qibest Makeup |
| eyebrow gel fondant | eyebrow soap brow |
| Eyebrow Enhancers | QIBEST makeup |
| clear brow gel | brow soap |
| Soap for eyebrows | women's cosmetics |
| eyebrow tint | Eyebrow make-up |
| transparent eyebrow wave | maquillajes para mujer |
Instock
There are no reviews yet.