Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 9 × 1 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | LSCLM |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Mineral |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | Q1617 |
| Benefit | Moisturizer, Hydrating, Nutritious |
| NET WT | 8g |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Lipstick |
| Distributor/Importer | Liquid Lipstick |
| Shelf Life | 3 years |
| Date of Manufacture | New |
| Type | Lip Gloss, Professional Make-up Lip gloss |
| Product Name | Matte Lip Gloss |
| Color | 34 colors |
| Suitable For | Daily /Party /Wedding /Club/Graduation |
| Feature | Waterproof, Long lasting, Easy to wear |
| Feature2 | Portable size/Easy to carry |
| Feature3 | Moist and long lasting liquid lipstick |
| Feature 4 | Waterproof Liquid Lipstick |
| Feature 5 | Lips Makeup Velet Nude lipgloss |
| Feature 6 | Waterproof Lipgloss cosmetics |
| Feature 7 | matte liquid lipstick wholesale |
| Feature 8 | velvet nude lipstick |
| Matte lipstick long lasting | Makeup |
| liquid lipstick | lipgloss |
Instock
There are no reviews yet.