Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 13 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Liquid Eyeliner |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Eyeliner |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Q2407 |
| NET WT | 1g |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear, Fast/Quick Dry, Natural, other |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| Formulation | Pencil |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Date of Manufacture | New |
| Type | Eyeliner |
| Manufacturer | Eyeliner Pencil |
| Distributor/Importer | Liquid Eyeliner Pencil |
Instock
There are no reviews yet.