Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 6 × 8 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | LSCLM |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | lip liner pencil |
| Quantity | 1PCS |
| Model Number | L-18074 |
| NET WT | 2g(lip gloss)+0.2g(lip liner) |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Liner |
| Item | 2 in 1 lip liner+lipstick pen |
| feature | lipstick+lip pencils |
| feature1 | matte lip pen +matte lip liner |
| feature 2 | Double-Head lip liner |
| color | 15 colors |
| benefit | Waterproof, Moisturizes, east to wear |
| feature 3 | Lipstick Pen lip liner nude |
| feature 4 | Lips Makeup Lipliner |
| feature 5 | lip liner pencil waterproof |
| feature 6 | Matte Lipstick |
| lip liner | lip liner pencil |
| lipliner | lipstick |
| lip pencil | qibest |
| lipliner set | lipstick pencil |
| 1 real makeup | lip liners |
| lipliner pencil set | lip liner pencil set |
Instock
There are no reviews yet.