Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | gift |
| Surface Width | 8mm |
| Setting Type | Prong Setting |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | MM0337 |
| Shapepattern | Round |
| Occasion | WEDDING |
| Metals Type | STAINLESS STEEL, Titanium |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | QianBei |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Size | USA size 6 7 8 9 10 11 12 |
| ocassion | party |
| fit | men's |
| style | Rings |
| Width | 8mm |
| whickness | 2mm |
| material | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.