Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 3 cm |
| Operating Mode | Auto Range |
| Measuring Capacitance Range | / |
| Operating Temperature | 0 – 40 ℃ |
| Measuring Resistance Range | 4M/40M/4K/40K/400K |
| Certification | CE |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Model Number | WX666 |
| Measuring Inductance Range | / |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | QHTITEC |
| Dimensions | 128*65*20 |
| DC Current | 10A |
| AC Current | 10A |
| AC Voltage | 4V/40V/400V/600V |
| DC Voltage | 4V/40V/400V/600V |
| Display Type | Digital display |
Instock
There are no reviews yet.